Svatební šaty

Svatební šaty jsou jedním z nejdůležitějších doplňků svatby. Pro většinu nevěst jsou právě svatební šaty důkazem toho, že jsou ten slavný den nejkrásnější a nejdůležitější princezny svého vyvoleného.

V dřívějších dobách byly svatební šaty vždy bíle, vyjadřovaly totiž nevinnost a čistotu mladé ženy, která se vydávalo za nového muže. V dnešní době se tato tradice pomalu vytrácí. Proto můžeme vidět svatební šaty různých barev. Je to například růžová, béžová, červená, fialová, modrá a dokonce i černá.

Svatební šaty online

Traduje se ale pověra, že pokud se nevěsta vdává v modrém, bude v manželství bita. Také již neplatí, že šaty musí bít dlouhé. Některé nevěsty si vyberou kratší či dokonce mini šaty nebo kostýmky.

Svatební šaty zdarma

Dnes si můžete vybrat ze širokého sortimentu svatebních šatů. Mohou být krátké, dlouhé, různě barevné, jednoduché, široké, korzetové, nazdobené, s krajkou, s perličkami atd. Svatební šaty si můžete nechat ušít na míru, zakoupit nebo vypůjčit v kamenném obchodě či na internetu. Svatební salony jsou například salon Bella, salon Sofia, salon Hanna, salon Nevěsta a další.

Hodnocení článku Svatební šaty: Top Články

Tagy: Saty Svatebni Spolecenske Plesove Pro Letni Damske Svatbu Tanecnich Maturitni Praha Brno Xxl Www Luxusni Prodej Ostrava Prodam Tehotenske

Překlepy: avatební wvatební evatební dvatební xvatební yvatební ssvatební vatební zvatební scatební sfatební sgatební sbatební svvatební satební swatební svqtební svwtební svstební svytební svaatební svtební svetební svarební svafební svagební svazební svattební svaební svadební svatwbní svatsbní svatdbní svatrbní svateební svatbní svatibní svatevní svategní svatehní svatenní svatebbní svatení svatebbí svatebhí svatebjí svatebmí svatebnní svatebí svatebnu svatebnj svatebnk svatebno svatebnii svatebn svatebny svatebne


Vyhledávání:


Nejzajímavější: