Salon Sofia

Salon Sofia nabízí nejen exkluzivní svatební šaty ale také společenské šaty, pánské obleky, šaty pro družičky, svatební vlečky a boty. Tento salon je exkluzivním výhradním dodavatelem americké značky Jasmine Bridal pro Českou a Slovenskou republiku a pro Maďarsko.

Salon Sofia rozděluje šaty do několika kolekcí. Jsou to Collection, Couture, Jade, Jade Couture, Belsoie, B2 a Lafée. Můžete si zde vybrat z šatů velmi jednoduchých, zdobených, extravagantních, různých barev i střihů. Naleznete zde také dokonce šaty pro nastávající maminky.

Salon Sofia online

Mimo nabízených šatů v provozovně, si můžete vybrat z celého amerického katalogu Jasmine Bridal. Na objednávku vám budou zhotoveny i šaty větších rozměrů. Vámi vybrané šaty budou samozřejmě upraveny podle vaší postavy.

Salon Sofia zdarma

Na internetových stránkách naleznete obrázky všech nabízeních šatů a kontakt, na kterém si můžete dohodnout návštěvu salonu a zkoušení šatů.

Hodnocení článku Salon Sofia: Top Články

Tagy: Hotel Sofia Kreta Studia Recenze Bulharsko Boutella Inglesina Rotaru Loren Agia Kladno Salon

Překlepy: aofia wofia eofia dofia xofia yofia ssofia ofia zofia sifia skfia slfia spfia soofia sfia sodia soria sotia sogia sovia socia soffia soia sofua sofja sofka sofoa sofiia sofa sofya sofea sofiq sofiw sofis sofiy sofiaa sofi sofie


Vyhledávání:


Nejzajímavější: