Šaty pro družičky

Šaty pro družičky byly v minulosti velice podobné šatům nevěsty. Bylo to tak z toho důvodu aby družičky chránily nevěstu, možní únosci si je tak mohli snadno splést s nevěstou a unést nepravou. V dnešní době se družičky již nepodobají nevěstě ale jedna druhé.

Jelikož u nás jsou družičky většinou malé děti, už by si asi únosci nevěstu nespletli. Dalším úkolem družičky je starost o nevěstu. Měla by jí v její slavní den se vším pomáhat, a to s oblékáním, při chození s vlečkou apod. Šaty pro družičky jsou většinou vybrány tak aby se hodili k barvám, do kterých je laděná celá svatba.

Šaty pro družičky online

Mohou být dlouhé, krátké, jednoduché nebo zdobené ale většinou ve světlejších barvách. Šaty pro družičky si můžete nechat ušít podle vašich představ, koupit si je v kamenných prodejnách se společenskými šaty nebo v eshopech či si je zapůjčit ve svatebních salonech.

Šaty pro družičky zdarma

Může to být například Salon Bella, Hanna, Sofia, Nevěsta, nebo prodejny Hugo Boss, Armani, OP Prostějov a mnoho dalších.

Hodnocení článku Šaty pro družičky: Top Články

Tagy: Druzicky Saty Pro Ozdoby Saticky Svatebni Ucesy Celenky Kosicky Praha Pouzite Male Hradiste Uherske

Překlepy: sružičky eružičky rružičky fružičky cružičky xružičky ddružičky ružičky tružičky deužičky ddužičky dfužičky dtužičky drružičky dužičky drzžičky drhžičky drjžičky drižičky druužičky držičky drožičky drutičky drugičky druhičky druuičky druzzičky druičky drusičky druyičky družučky družjčky družkčky družočky družiičky družčky družyčky družečky družixky družidky družifky druživky družiccky družiky družikky družičjy družičiy družičoy družičly družičmy družičkky družičy družičcy družička družičks družičkx družičkyy družičk družički družičkz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: